עו"ד לתעבורה חזי כהן

כאשר אדם מצוי בסטטוס של חשוד ונמצא בשלב של ייעוץ לפני חקירה, חקירה או מעצר ימים, ייעוץ וייצוג ע"י עורך דין לתעבורה הבקיא ברזי דיני התעבורה, עשוי לגרום הלכה למעשה לכך שלא יוגש כנגד החשוד כתב אישום או לחלופין יוגש כתב האישום בעבירה קלה יותר מהעבירה אותה מנסים לייחס לחשוד בחקירת המשטרה. ייעוץ לפני חקירה, ייצוג וליווי בשלב המעצר וכן הימצאות של עורך דין תעבורה בקשר ישיר ורציף עם החשוד וחוקרי תחנת המשטרה, משפרת ומקשה באופן משמעותי ביותר על בניית התיק כנגד החשוד, עובדה אשר משפרת פלאות את מצבו המשפטי ואף יכולה להגיע עד כדי הימנעות מהגשת כתב אישום כנגד החשוד בהמשך.

במידה ואדם כבר מצוי בסטטוס של נאשם, אזיי הוא לאחר שלב חקירת המשטרה והתביעה חושבת כי יש בעניינו די ראיות לצורך הגשת כתב אישום, עובדה זו כשלעצמה מעמידה אדם בעל כורחו בפני מאבק קשה על שמו הטוב, על מניעת שלילת רישיון הנהיגה שלו, ובעבירות מסוימות אף על חירותו. במסגרת זו, ייעוץ וייצוג של עו"ד תעבורה באה לידי ביטוי בחקירת הראיות בתיק, עריכת סיכויים וסיכונים משפטיים, החלשה או הפרכה של ראיות התביעה ועשיית כל שביכולתו של עורך הדין להוביל לזיכוי הנאשם וכאשר הדבר אינו אפשרי, לצמצום הנזקים בתיק המשפטי באופן שיוביל את הנאשם לתוצאה הטובה ביותר שיוכל לקבל בנסיבות המקרה.

עורך דין תעבורה חזי כהן מתמחה ומטפל בנושאים הבאים:

ייעוץ והכנה לחקירות משטרה – ייעוץ והכנה לחקירות משטרה בדבר בירור ביצוע עבירות תעבורה.
הליכי מעצר – ייצוג בהליכי מעצר כתוצאה מביצוע לכאורה של עבירות תעבורה שונות.
בקשות פסילה עד תום ההליכים – ייצוג בהליכי פסילה עד תום ההליכים בעבירות שונות.
תאונות דרכים קטלניות – ייעוץ וייצוג לחשודים ונאשמים בתאונות דרכים עם הרוגים.
עבירות הפקרה("פגע וברח") – ייעוץ וייצוג לחשודים ונאשמים בעבירות מסוג הפקרה לאחר פגיעה.
תאונות עם נפגעים – ייעוץ וייצוג לחשודים ונאשמים במקרים בהם התרחשה תאונת דרכים עם נפגעים.
עבירות נהיגה בשכרות – ייצוג חשודים ונאשמים בעבירות מסוג נהיגה בשכרות וכן במצב של סירוב לערוך בדיקת שכרות.
נהיגה תחת השפעת סמים – ייעוץ וייצוג לחשודים ונאשמים בעבירות מסוג נהיגה תחת השפעת סמים.
נהיגה בזמן פסילה – ייעוץ וייצוג לחשודים ונאשמים בעבירות מסוג נהיגה בזמן פסילה.
נהיגה ללא רישיון נהיגה – ייעוץ וייצוג לחשודים ונאשמים בעבירות מסוג נהיגה ללא רישיון נהיגה.
עבירות אי ציות לשוטר – ייעוץ וייצוג לחשודים ונאשמים בעבירות מסוג אי ציות לשוטר.
עבירות מהירות – ייעוץ וייצוג לחשודים ונאשמים בעבירות מהירות מופרזת, הן בדרך עירונית והן בדרך בין-עירונית.
עקיפות מסוכנות – ייעוץ וייצוג לחשודים ונאשמים בעבירות מסוג עקיפות מסוכנות וכן חציית פס הפרדה רצוף.
עבירות "נהג חדש" – ייעוץ וייצוג לחשודים ונאשמים בעבירות שמעורב בהן "נהג חדש".
שימוש בטלפון נייד – ייעוץ וייצוג לחשודים ונאשמים בעבירות מסוג שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה.
פסילות מנהליות – ייעוץ וייצוג בעבירות הגוררות בצידן פסילה מנהלית ע"י קצין משטרה.
השבתות מנהליות – ייעוץ וייצוג בעבירות הגוררות בצידן השבתה מנהלית של רכב ע"י קצין משטרה.
ייצוג מול משרד הרישוי – ייעוץ וייצוג לנהגים אל מול משרד הרישוי בבעיות מהותיות ובירוקרטיות להוצאה ואף להרחבה של רישיון נהיגה.
ייצוג מול המרכז הרפואי לבטיחות בדרכים(מרב"ד) – ייעוץ וייצוג לנהגים אל מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים בבעיות מהותיות ובירוקרטיות להוצאה ואף להרחבה של רישיון נהיגה. וכן ייצוג בוועדות ערר על החלטות המרב"ד בתל השומר.
עבירות מסוג ברירת משפט – ייעוץ בדבר הגשת בקשה להישפט בגין דו"חות תעבורה וכן ייצוג במסגרת ההליך המשפטי.

יתרונות המשרד שלנו והתמחות בתעבורה

משרדנו מעניק שירות וייצוג לחשודים ונאשמים בפסילות ועבירות תעבורה רבות ומגוונות.

משרדנו מעניק שירות וייצוג איכותי ומקצועי לחשודים ונאשמים במגוון עבירות תעבורה, ייעוץ והכנה לחקירה במשטרה, ייצוג אל מול בתי משפט לתעבורה במגוון עבירות ובכלל זה אף בעבירות מסוג "ברירת משפט"(דו"חות), ייעוץ וייצוג בפסילות מנהליות, ייעוץ וייצוג בהשבתת רכבים, ייעוץ וייצוג מול משרד הרישוי וכן אל מול המרכז הרפואי לבטיחות בדרכים(מרב"ד) ועוד.

אנו מספקים שירות מייצג בכל הערכאות המשפטיות ברחבי הארץ ובמסגרת זו בבתי משפט לתעבורה, בתי משפט מחוזיים ואף בבית המשפט העליון.

המשרד עושה ימים כלילות על מנת לשמור על איכות, מקצועיות, יחס אישי ומתן טיפול יסודי ומדויק תוך שימת דגש ושאיפה להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח. 
משרדנו מודע לעובדה כי משפט תעבורה הינו הליך קשה פיזית, נפשית וכלכלית בו למעשה "מונפת חרב" מעל ראשו של אדם. לפיכך, משרדנו פועל תוך הקפדה על יחס אדיב וליווי צמוד ואישי במהלך הטיפול המשפטי.משרדנו מתמחה בייעוץ וייצוג בפני גופי חקירה ובתי משפט שונים, במשרדנו תזכו למענה איכותי, מקצועי ומהיר 24/7. 

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד תעבורה המתמחה בייעוץ וייצוג בהליכי תעבורה אל תהסס והתקשר 072-3319414 או השאר פרטיך בדף יצירת קשר ונציגנו יחזרו אליך בהקדם.

במקרים דחופים ניתן לפנות ישירות לעו"ד חזי כהן בנייד: 050-9920250
נשמח לעזור ולסייע!!

שאלות ותשובות נפוצות

במידה וקיבלת דו"ח משוטר, ניתן לנקוט במספר פעולות פשוטות ומיידיות שיעזרו לך להתמודד בהמשך עם מה שרשם השוטר.
1. מומלץ להוציא טלפון ולתעד בוידאו את ההתרחשות אל מול השוטר, תצלם את מקום עצירת רכבך, את ניידת המשטרה שעצרה אותך, את מקום עמידת השוטר ואת מצב התנועה בכביש.
2. במידה וקיים פגם משמעותי כמו תמרור מוסתר, מעבר חציה מחוק וכו' מומלץ מאוד לתעד גם אותו כדי שהדבר יהווה ראיה עבורך להמשך.
3. שהשוטר יפנה אליך, תדבר אליו בנימוס ובכבוד ומומלץ לתת תגובה שאינה מהווה הודאה במיוחס לך כמו "אני סבור שאתה טועה". בשום אופן אל תספק תשובה מודה כמו "אני מצטער", "תוותר לי" וכו' שכן דברים שכאלה יהוו ראיה נגדך בבית המשפט.
4. במידה ואתה סבור שהדו"ח אינו משקף נכון את שהתרחש ו/או שנאמר, מומלץ לסרב לחתום על הדו"ח.
5. לאחר מכן מומלץ להיוועץ עם עורך דין תעבורה ממשרדנו שיבחן את הדו"ח ואת סיכויי ההצלחה בפניה לבית המשפט לתעבורה.
זכרו, התנהלות נכונה במפגש הראשוני עם השוטר מגבירה משמעותית את סיכויי הצלחת התיק בהמשך בפני בית המשפט לתעבורה.

עבירת עקיפה הינה מצב בו רכב עוקף רכב אחר בקטע דרך עם סימון קו רצוף שאסור בעקיפה ובנוסף העקיפה מבוצעת כאשר המרחק בין הרכבים אינו גדול ומשכך העקיפה גם גורמת לסיכון נסיעתו של הרכב האחר. מדובר בעבירה חמורה הנושאת בצידה הזמנה לדין ופסילה מנהלית בת 30 ימים ע"י קצין משטרה, הרשעה זו גוררת בצידה 10 נקודות חובה במשרד הרישוי.

 

ניתן למצוא סם בגופו של נהג ע"י ביצוע בדיקת שתן או בדיקת דם.

החוק קובע כי שכרות היא בין השאר מצב שבו מצוי בגופו של נהג סם או תוצר חילוף של סם ולכן, כל עוד הסם או תוצר חילוף שלו מצוי בגופו של הנהג, מבחינה חוקית הוא נחשב כמי שנוהג בשכרות. 
 

בהחלט כן, קנאביס יכול להחזיק בגוף בממוצע כחודש ולכן, במידה ותוצאת בדיקת השתן תחזור חיוביות לקנאביס, המדינה עלולה להגיש נגדך כתב אישום בגין נהיגה בשכרות.